Region Sanu i Trzebośnicy
Informacja PDF Drukuj

Zarząd Województwa Podkarpackiego informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania
„Odnowa i Rozwój wsi”
za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie
„Region Sanu i Trzebośnicy”
działającej na terenie gminy: Leżajsk
oraz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.
Termin składania wniosków:
od 12 grudnia 2011 r. do 09 stycznia 2012 r.

 
WARSZTATY WENDO PDF Drukuj

feminoteka

Miło nam poinformować iż Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy" jest jednym z 11 laureatów konkursu „Wendo w twoim mieście/wsi" ogłoszonego przez Fundację Feminoteka w ramach Wielkiej Kampanii o Godność finansowanej przez Avon. Zapraszamy aktywne kobiety działające w formalnych i nieformalnych organizacjach do wzięcia udziału w warsztatach.
Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj

Zarząd Województwa Podkarpackiego
informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich
w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania
„Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”
oraz

w zakresie małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi
za pośrednictwem
Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy”
działającej na terenie gminy:
Leżajsk oraz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

 

Więcej…
 
Zaproszenie na imprezę promocyjno-kulturalną PDF Drukuj
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy", organizuje  imprezę Promocyjno-Kulturalną przy współudziale z Kołem Gospodyń Wiejskich z Rudy Łańcuckiej na obszarze Lokalnej Grupy działania Stowarzyszenia „ pod nazwą  „Cudze chwalicie, swego nie znacie," której celem jest aktywizacja społeczności lokalnej, kultywowanie tradycji poprzez integrację pokoleń oraz wzmocnienie lokalnej tożsamości. Impreza odbędzie się w Domu Strażaka w Rudzie Łańcuckiej dnia 6 marca 2010r. (sobota ).
 
Zaproszenie na imprezę promocyjno-kulturalną PDF Drukuj
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy" przy współudziale z Kołem Gospodyń Wiejskich w Chałupkach Dębniańskich oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Leżajsk organizuje imprezę pod nazwą *"Z teatrem za pan brat*".
Więcej…
 
Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie ,,Region Sanu i Trzebośnicy" PDF Drukuj
W dniu 17 marca 2010 r.(środa) o godz. 16:00 w punkcie konsultacyjnym LGD Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy" w Jelna-Judaszówka 328 (budynek starej szkoły podstawowej) odbędzie się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie ,,Region Sanu i Trzebośnicy". Szczegóły tutaj
 
Informacja o nowym punkcie konsultacyjnym PDF Drukuj

Informujemy, iż w miejscowości Jelna - Judaszówka 328 (budynek byłej Szkoły Podstawowej) został uruchomiony Punkt Konsultacyjny Biura LGD Stowarzyszenie ,,Region Sanu i Trzebośnicy"Biuro czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1600 Telefon: 515 100 958.

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 17