Region Sanu i Trzebośnicy
Informacja PDF Drukuj
Szanowni Państwo,
Informujemy, że w wyniku przeprowadzonych naborów wniosków w ramach działań "Małe Projekty" oraz "Odnowa i rozwój wsi" do biura LGD Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy" wpłynęło 17 wniosków  na "Małe Projekty" oraz 7 wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi".
 
Informacja PDF Drukuj

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy" w miesiącu grudniu 2009 organizuje imprezy kulturalne mające na celu promowanie tradycji i potraw regionu oraz zachowanie tożsamości społeczności lokalnych.

Więcej…
 
Szkolenia z zakresu wypełniania wniosków o pomoc w ramach działania Małe Projekty PDF Drukuj
W dniach 14 i 15 czerwca 2010r. Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy" organizuje 2 szkolenia dla beneficjentów w ramach działania Małe Projekty (wypełnianie wniosków o przyznanie pomocy):


14.06.2010 - w Restauracji „Mario" w Sarzynie o godz. 8.30 dla beneficjentów z Miasta
i Gminy Nowej Sarzyny

15.06.2010 - w Restauracji „Stokrotka" w Giedlarowej o godz. 8.30 dla beneficjentów
z Gminy Leżajsk

Szkolenie przeznaczone jest dla mieszkańców Gminy Leżajsk oraz Miasta i Gminy Nowej Sarzyny zainteresowanych skorzystaniem ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie przybycia, kontakt: 17/242-12-04, 515-100-958, 502-298-369

Zapraszamy.

 
Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy" PDF Drukuj
Informujemy, że w dniu 10 czerwca (czwartek) 2010r. o godz.16.00 r. odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Region Sanu i Trzebośnicy"
w Punkcie Konsultacyjnym LGD w Jelnej-Judaszówce 328 (budynek starej szkoły podstawowej). Na zebraniu zostaną poruszone tematy dotyczące zatwierdzenia bilansu
z działalności Stowarzyszenia w roku 2009 oraz zagadnienia w związku z ogłaszanymi przez LGD konkursami w ramach działań: Małe Projekty oraz Odnowa i rozwój wsi.

Po posiedzeniu odbędzie się grill integracyjny.

 
Informacja o możliwości uzyskania przez beneficjentów zaliczki na operacje w ramach działania "Małe Projekty" PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie z dniem 10 maja br. ustawy z dnia 12 lutego 2010 r. o zmianie ustawy o uruchamianiu środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej przeznaczonych na finansowanie wspólnej polityki rolnej, uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość uzyskania przez beneficjenta zaliczki  na operacje realizowane z udziałem środków EFRROW w ramach działań: Modernizacja gospodarstw rolnych, Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju (Małe Projekty), Wdrażanie projektów współpracy, Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja, objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Więcej…
 
Zaproszenie na imprezę pod hasłem „Od seniora poprzez tradycję i obyczaje ku młodzieży” PDF Drukuj
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Region Sanu i Trzebośnicy" Koło Gospodyń Wiejskich w Chałupkach Dębniańskich przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Leżajsk organizuje imprezę pod hasłem „Od seniora poprzez tradycję i obyczaje ku młodzieży".
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 16