EKOGALA – międzynarodowe targi wysokiej jakości produktów i żywności.

Marszałek Województwa Podkarpackiego w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza na EKOGALĘ – międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości.

XVII edycja EKOGALI – międzynarodowych targów produktów i żywności wysokiej jakości odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2023 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Zapraszamy do udziału podmioty związane z wytwarzaniem i obrotem produktami i żywnością wysokiej jakości rozumianą jako certyfikowana żywność ekologiczna, żywnościowe produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

Udział wystawców w Targach jest bezpłatny.

Nabór wystawców do udziału w EKOGALI trwał będzie do wyczerpania powierzchni wystawowej, jednak nie później niż do dnia 6 listopada 2023 r.

W ramach operacji zaplanowano konferencje, konkursy z nagrodami oraz pokazy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wejście na Targi dla odwiedzających będzie również bezpłatne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej  www.ekogala.eu

LGD Stowarzyszenie
"Region Sanu i Trzebośnicy"

Masz pytania?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

17 242 12 04
515 100 958
Biuro
Wierzawice 874, 37-300 Leżajsk,
e-mail: lgdbiuro@gmail.com
www.regionsanuitrzebosnicy.pl
godz-pracy: 8:00-16:00

Punkt Konsultacyjny
Ul. Kopernika 1, 37-310 Nowa Sarzyna
UMiG Nowa Sarzyna, 2 p.
tel. 798 628 608
godz. pracy: 9:30-17:30
Mapa dojazdu
Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast